23.04.2019, Finished

  Patrick Brendel4'  
  50'  Philip Schulz
  Carsten Kammlott83'  
See All
22.04.2019 13:30Bischofswerdaer FV0 : 1FC Oberlausitz Neugersdorf  
20.04.2019 13:30Budissa Bautzen0 : 4Optik Rathenow  
18.04.2019 19:00Lokomotive Leipzig1 : 3VSG Altglienicke  
14.04.2019 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf0 : 2VfB Auerbach  
14.04.2019 13:30ZFC Meuselwitz1 : 2RW Erfurt  
14.04.2019 13:30FC Viktoria 1889 Berlin1 : 2BFC Dynamo  
13.04.2019 13:30Hertha Berlin II3 : 1Germania Halberstadt  
13.04.2019 13:30Lokomotive Leipzig0 : 0Budissa Bautzen  
13.04.2019 13:30VSG Altglienicke0 : 0FSV Union Fuerstenwalde  
13.04.2019 13:30Bischofswerdaer FV0 : 1Babelsberg  
12.04.2019 19:00FSV Wacker Nordhausen1 : 2Chemnitzer FC  
12.04.2019 19:00Optik Rathenow0 : 1Berliner AK 07  
10.04.2019 19:00VfB Auerbach5 : 2RW Erfurt  
10.04.2019 17:30FC Oberlausitz Neugersdorf2 : 2Hertha Berlin II  
07.04.2019 13:30FSV Union Fuerstenwalde0 : 2Bischofswerdaer FV  
07.04.2019 13:30Berliner AK 071 : 3Lokomotive Leipzig  
06.04.2019 13:30Chemnitzer FC3 : 0Optik Rathenow  
05.04.2019 19:00Babelsberg1 : 1FC Viktoria 1889 Berlin  
05.04.2019 19:00Budissa Bautzen0 : 0VSG Altglienicke  
03.04.2019 19:00VfB Auerbach0 : 2Chemnitzer FC  
03.04.2019 17:45Bischofswerdaer FV0 : 2Lokomotive Leipzig  
03.04.2019 17:30FC Oberlausitz Neugersdorf4 : 0Optik Rathenow  
31.03.2019 15:00FC Oberlausitz Neugersdorf0 : 1BFC Dynamo  
31.03.2019 13:30FSV Wacker Nordhausen3 : 0VfB Auerbach  
31.03.2019 13:30Lokomotive Leipzig4 : 2Chemnitzer FC  
31.03.2019 13:30ZFC Meuselwitz3 : 0Babelsberg  
30.03.2019 13:30Budissa Bautzen0 : 1Berliner AK 07  
30.03.2019 13:30VSG Altglienicke1 : 2Bischofswerdaer FV  
29.03.2019 19:00Hertha Berlin II2 : 1RW Erfurt  
29.03.2019 18:30Optik Rathenow0 : 1Germania Halberstadt  
27.03.2019 19:00FSV Wacker Nordhausen4 : 1FC Viktoria 1889 Berlin  
24.03.2019 13:30Berliner AK 072 : 1VSG Altglienicke  
24.03.2019 13:30Germania Halberstadt0 : 0Lokomotive Leipzig  
24.03.2019 13:30FSV Union Fuerstenwalde0 : 2ZFC Meuselwitz  
24.03.2019 13:30RW Erfurt1 : 0FSV Wacker Nordhausen  
23.03.2019 13:30Chemnitzer FC1 : 0Budissa Bautzen  
23.03.2019 13:30Bischofswerdaer FV2 : 1FC Viktoria 1889 Berlin  
22.03.2019 19:00VfB Auerbach2 : 3Optik Rathenow  
22.03.2019 19:00Babelsberg4 : 0FC Oberlausitz Neugersdorf  
22.03.2019 19:00BFC Dynamo0 : 4Hertha Berlin II  
17.03.2019 13:30Berliner AK 072 : 0Chemnitzer FC  
17.03.2019 13:30Budissa Bautzen0 : 1Germania Halberstadt  
17.03.2019 13:30Lokomotive Leipzig3 : 1VfB Auerbach  
17.03.2019 13:30ZFC Meuselwitz2 : 0Bischofswerdaer FV  
17.03.2019 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf0 : 0FSV Union Fuerstenwalde  
17.03.2019 13:30Hertha Berlin II3 : 1Babelsberg  
16.03.2019 13:30Optik Rathenow2 : 1RW Erfurt  
16.03.2019 13:30VSG Altglienicke0 : 0FC Viktoria 1889 Berlin  
13.03.2019 19:00VfB Auerbach3 : 3VSG Altglienicke  
13.03.2019 19:00FC Viktoria 1889 Berlin2 : 0Optik Rathenow  
13.03.2019 19:00Babelsberg1 : 1Berliner AK 07  
13.03.2019 19:00BFC Dynamo2 : 1Chemnitzer FC  
13.03.2019 19:00ZFC Meuselwitz1 : 4FSV Wacker Nordhausen  
10.03.2019 13:30Germania Halberstadt0 : 0Berliner AK 07  
10.03.2019 13:30FSV Union Fuerstenwalde1 : 0Hertha Berlin II  
09.03.2019 13:30Chemnitzer FC4 : 4VSG Altglienicke  
09.03.2019 13:30BFC Dynamo1 : 0Optik Rathenow  
09.03.2019 13:30RW Erfurt1 : 2Lokomotive Leipzig  
09.03.2019 13:30VfB Auerbach2 : 1Budissa Bautzen  
08.03.2019 19:00FC Viktoria 1889 Berlin2 : 1ZFC Meuselwitz  
08.03.2019 19:00Babelsberg0 : 0FSV Wacker Nordhausen  
03.03.2019 13:30Hertha Berlin II2 : 1Bischofswerdaer FV  
03.03.2019 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf2 : 2FC Viktoria 1889 Berlin  
03.03.2019 13:30Chemnitzer FC2 : 0Germania Halberstadt  
02.03.2019 13:30Lokomotive Leipzig3 : 1BFC Dynamo  
02.03.2019 13:30VSG Altglienicke0 : 0ZFC Meuselwitz  
02.03.2019 13:30Berliner AK 072 : 0VfB Auerbach  
01.03.2019 19:30FSV Wacker Nordhausen4 : 0FSV Union Fuerstenwalde  
01.03.2019 19:00Optik Rathenow0 : 3Babelsberg  
01.03.2019 19:00Budissa Bautzen0 : 0RW Erfurt  
24.02.2019 13:30FSV Union Fuerstenwalde1 : 0Optik Rathenow  
24.02.2019 13:30RW Erfurt2 : 2Berliner AK 07  
24.02.2019 13:30ZFC Meuselwitz1 : 0FC Oberlausitz Neugersdorf  
24.02.2019 13:30FC Viktoria 1889 Berlin1 : 0Hertha Berlin II  
24.02.2019 13:30Bischofswerdaer FV2 : 3FSV Wacker Nordhausen  
24.02.2019 13:30Germania Halberstadt1 : 1VSG Altglienicke  
23.02.2019 13:30BFC Dynamo3 : 1Budissa Bautzen  
22.02.2019 19:00Babelsberg3 : 0Lokomotive Leipzig  
18.02.2019 19:00Chemnitzer FC2 : 0RW Erfurt  
17.02.2019 13:30Berliner AK 071 : 0BFC Dynamo  
17.02.2019 13:30Budissa Bautzen2 : 2Babelsberg  
17.02.2019 13:30Lokomotive Leipzig5 : 0FSV Union Fuerstenwalde  
17.02.2019 13:30Germania Halberstadt1 : 1VfB Auerbach  
16.02.2019 13:30Optik Rathenow1 : 0Bischofswerdaer FV  
16.02.2019 13:30VSG Altglienicke3 : 1FC Oberlausitz Neugersdorf  
15.02.2019 19:00Hertha Berlin II2 : 1ZFC Meuselwitz  
10.02.2019 13:30FSV Union Fuerstenwalde1 : 0Budissa Bautzen  
10.02.2019 13:30RW Erfurt0 : 2Germania Halberstadt  
09.12.2018 13:30Berliner AK 074 : 4FSV Union Fuerstenwalde  
09.12.2018 13:30Lokomotive Leipzig0 : 0FC Viktoria 1889 Berlin  
08.12.2018 13:30Germania Halberstadt2 : 0BFC Dynamo  
08.12.2018 13:30Chemnitzer FC2 : 0Babelsberg  
08.12.2018 13:30Optik Rathenow2 : 3ZFC Meuselwitz  
08.12.2018 13:30VSG Altglienicke1 : 1Hertha Berlin II  
07.12.2018 19:00Budissa Bautzen2 : 0Bischofswerdaer FV  
07.12.2018 19:00FSV Wacker Nordhausen6 : 1FC Oberlausitz Neugersdorf  
02.12.2018 13:30BFC Dynamo0 : 3VfB Auerbach  
02.12.2018 13:30FSV Union Fuerstenwalde2 : 4Chemnitzer FC  
02.12.2018 13:30Bischofswerdaer FV0 : 3Berliner AK 07  
02.12.2018 13:30RW Erfurt7 : 1VSG Altglienicke  
02.12.2018 13:30ZFC Meuselwitz0 : 0Lokomotive Leipzig  
01.12.2018 13:30FC Viktoria 1889 Berlin1 : 0Budissa Bautzen  
30.11.2018 19:00Hertha Berlin II2 : 1FSV Wacker Nordhausen  
30.11.2018 19:00Babelsberg3 : 1Germania Halberstadt  
25.11.2018 13:30FSV Union Fuerstenwalde2 : 2Germania Halberstadt  
25.11.2018 13:30Bischofswerdaer FV2 : 1Chemnitzer FC  
25.11.2018 13:30FC Viktoria 1889 Berlin2 : 0Berliner AK 07  
24.11.2018 13:30ZFC Meuselwitz2 : 0Budissa Bautzen  
24.11.2018 13:30Babelsberg5 : 0VfB Auerbach  
24.11.2018 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf0 : 2Lokomotive Leipzig  
23.11.2018 19:00FSV Wacker Nordhausen2 : 0VSG Altglienicke  
23.11.2018 19:00BFC Dynamo0 : 3RW Erfurt  
23.11.2018 19:00Hertha Berlin II1 : 1Optik Rathenow  
11.11.2018 13:30Germania Halberstadt1 : 1Bischofswerdaer FV  
11.11.2018 13:30Berliner AK 073 : 1ZFC Meuselwitz  
11.11.2018 13:30Budissa Bautzen1 : 1FC Oberlausitz Neugersdorf  
10.11.2018 13:30VfB Auerbach2 : 2FSV Union Fuerstenwalde  
10.11.2018 13:30Optik Rathenow0 : 2FSV Wacker Nordhausen  
10.11.2018 13:30VSG Altglienicke5 : 0BFC Dynamo  
09.11.2018 19:00RW Erfurt3 : 1Babelsberg  
29.09.2018 13:30BFC Dynamo2 : 1FC Oberlausitz Neugersdorf  
28.09.2018 19:00Babelsberg1 : 4ZFC Meuselwitz  
23.09.2018 13:30Budissa Bautzen0 : 1Chemnitzer FC  
23.09.2018 13:30ZFC Meuselwitz1 : 3FSV Union Fuerstenwalde  
23.09.2018 13:30Hertha Berlin II3 : 0BFC Dynamo  
23.09.2018 13:30FSV Wacker Nordhausen0 : 0RW Erfurt  
22.09.2018 14:05Lokomotive Leipzig0 : 1Germania Halberstadt  
22.09.2018 13:30FC Viktoria 1889 Berlin0 : 1Bischofswerdaer FV  
22.09.2018 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf1 : 1Babelsberg  
22.09.2018 13:30VSG Altglienicke0 : 2Berliner AK 07  
21.09.2018 19:00Optik Rathenow1 : 2VfB Auerbach  
16.09.2018 13:30RW Erfurt5 : 0Optik Rathenow  
12.09.2018 19:00Lokomotive Leipzig1 : 1RW Erfurt  
12.09.2018 18:30VSG Altglienicke1 : 2Chemnitzer FC  
12.09.2018 18:30Optik Rathenow0 : 2BFC Dynamo  
12.09.2018 18:00ZFC Meuselwitz0 : 2FC Viktoria 1889 Berlin  
12.09.2018 17:30Berliner AK 073 : 0Germania Halberstadt  
08.09.2018 14:00FC Oberlausitz Neugersdorf2 : 1Bischofswerdaer FV  
08.09.2018 13:30Budissa Bautzen1 : 0VfB Auerbach  
02.09.2018 13:30FSV Union Fuerstenwalde1 : 2FSV Wacker Nordhausen  
02.09.2018 13:30ZFC Meuselwitz2 : 2VSG Altglienicke  
02.09.2018 13:30Germania Halberstadt2 : 4Chemnitzer FC  
02.09.2018 13:30VfB Auerbach2 : 3Berliner AK 07  
01.09.2018 14:30RW Erfurt1 : 0Budissa Bautzen  
01.09.2018 14:05BFC Dynamo1 : 0Lokomotive Leipzig  
01.09.2018 13:30Bischofswerdaer FV0 : 1Hertha Berlin II  
31.08.2018 19:00Babelsberg1 : 0Optik Rathenow  
31.08.2018 19:00FC Viktoria 1889 Berlin2 : 0FC Oberlausitz Neugersdorf  
26.08.2018 15:00Lokomotive Leipzig1 : 1Babelsberg  
26.08.2018 13:30Hertha Berlin II4 : 2FC Viktoria 1889 Berlin  
26.08.2018 13:30FSV Wacker Nordhausen2 : 0Bischofswerdaer FV  
25.08.2018 14:05Chemnitzer FC2 : 1VfB Auerbach  
25.08.2018 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf2 : 1ZFC Meuselwitz  
25.08.2018 13:30VSG Altglienicke2 : 1Germania Halberstadt  
25.08.2018 13:30Optik Rathenow2 : 2FSV Union Fuerstenwalde  
24.08.2018 18:00Berliner AK 071 : 0RW Erfurt  
24.08.2018 18:00Budissa Bautzen1 : 1BFC Dynamo  
19.08.2018 13:30Berliner AK 071 : 1Bischofswerdaer FV  
17.08.2018 19:00Hertha Berlin II3 : 0FC Oberlausitz Neugersdorf  
12.08.2018 14:00RW Erfurt0 : 3Chemnitzer FC  
12.08.2018 13:30FSV Union Fuerstenwalde1 : 2Lokomotive Leipzig  
12.08.2018 13:30Bischofswerdaer FV1 : 0Optik Rathenow  
12.08.2018 13:30FC Viktoria 1889 Berlin0 : 0FSV Wacker Nordhausen  
12.08.2018 13:30ZFC Meuselwitz3 : 0Hertha Berlin II  
11.08.2018 13:30BFC Dynamo0 : 3Berliner AK 07  
11.08.2018 13:30Babelsberg4 : 0Budissa Bautzen  
11.08.2018 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf3 : 1VSG Altglienicke  
11.08.2018 13:30VfB Auerbach2 : 0Germania Halberstadt  
08.08.2018 19:00FSV Wacker Nordhausen3 : 0ZFC Meuselwitz  
08.08.2018 18:30Optik Rathenow2 : 3FC Viktoria 1889 Berlin  
08.08.2018 18:05VSG Altglienicke1 : 1VfB Auerbach  
08.08.2018 18:00Budissa Bautzen2 : 0FSV Union Fuerstenwalde  
08.08.2018 18:00Berliner AK 070 : 5Babelsberg  
07.08.2018 19:00Lokomotive Leipzig1 : 2Bischofswerdaer FV  
07.08.2018 19:00Germania Halberstadt0 : 1RW Erfurt  
05.08.2018 13:30FSV Union Fuerstenwalde0 : 1Berliner AK 07  
05.08.2018 13:30ZFC Meuselwitz4 : 0Optik Rathenow  
05.08.2018 13:30FC Oberlausitz Neugersdorf0 : 1FSV Wacker Nordhausen  
04.08.2018 14:05Babelsberg1 : 2Chemnitzer FC  
04.08.2018 13:45RW Erfurt0 : 0VfB Auerbach  
04.08.2018 13:30Bischofswerdaer FV1 : 1Budissa Bautzen  
04.08.2018 13:30BFC Dynamo0 : 5Germania Halberstadt  
03.08.2018 19:00FC Viktoria 1889 Berlin4 : 1Lokomotive Leipzig  
01.08.2018 19:00Hertha Berlin II2 : 3VSG Altglienicke  
01.08.2018 19:00Chemnitzer FC2 : 0BFC Dynamo  
29.07.2018 13:30Germania Halberstadt1 : 2Babelsberg  
29.07.2018 13:30VfB Auerbach1 : 4BFC Dynamo  
28.07.2018 13:30VSG Altglienicke0 : 3RW Erfurt  
28.07.2018 13:30Optik Rathenow4 : 1FC Oberlausitz Neugersdorf  
28.07.2018 13:30Lokomotive Leipzig3 : 0ZFC Meuselwitz  
28.07.2018 13:30Budissa Bautzen2 : 0FC Viktoria 1889 Berlin  
28.07.2018 13:30Chemnitzer FC3 : 2FSV Union Fuerstenwalde  
27.07.2018 19:00FSV Wacker Nordhausen1 : 1Hertha Berlin II