11.07.2019, Finished AP

  37'  Marc Roberts
  Sami90'  
See All
11.07.2019 20:45Guiseley1 : 2Leeds United  
11.07.2019 20:30Tranmere Rovers0 : 6Liverpool  
11.07.2019 19:10Accrington Stanley2 : 1Marseille  
11.07.2019 19:00Genk4 : 1Maccabi Tel Aviv  
11.07.2019 19:00SV Sonsbeck0 : 3Fortuna Duesseldorf  
11.07.2019 18:00USK Anif1 : 4Istanbul Basaksehir  
11.07.2019 16:00Torino18 : 1Bormiese  
11.07.2019 15:00Yeni Malatyaspor0 : 2Rapid Bucuresti  
11.07.2019 11:30Tondela2 : 1Anadia  
11.07.2019 00:00Sarasota Metropolis FC0 : 2Derby County  
10.07.2019 21:35Benfica1 : 2Anderlecht  
10.07.2019 20:50Bohemian FC1 : 1Chelsea  
10.07.2019 20:30Gateshead FC1 : 3Middlesbrough  
10.07.2019 20:00York City0 : 5Leeds United  
10.07.2019 19:30Reading10 : 0Gibraltar United FC  
10.07.2019 19:00Sion1 : 1Grenoble  
10.07.2019 19:00Eisbachtaler Sportfreunde0 : 9Mainz 05  
10.07.2019 19:00Vitoria de Guimaraes1 : 0Aves  
10.07.2019 19:00Oud-Heverlee2 : 2Eupen  
10.07.2019 19:00FC Rapperswil-Jona2 : 1Sporting CP  
10.07.2019 19:00Pacos de Ferreira2 : 0Oliveirense  
10.07.2019 19:00Famalicao2 : 1Santa Clara  
10.07.2019 18:30Borussia Moenchengladbach8 : 01. FC Moenchengladbach  
10.07.2019 18:30Hartberg2 : 2FCM Arkadia Traiskirchen  
10.07.2019 18:30Lens2 : 1St.Truiden  
10.07.2019 18:30Chaves0 : 2Boavista  
10.07.2019 18:00Partizan Beograd2 : 1Bordeaux  
10.07.2019 18:00Bad Durrheim0 : 16FC Cologne  
10.07.2019 18:00Paderborn2 : 2SC Verl  
10.07.2019 18:00Gil Vicente5 : 0CD Cerveira  
10.07.2019 18:00Moreirense2 : 0Berco SC  
10.07.2019 17:05Fiorentina21 : 0Val di Fassa Team  
10.07.2019 17:00Greuther Fuerth0 : 1Huddersfield Town  
10.07.2019 17:00Darmstadt1 : 2Feyenoord  
10.07.2019 17:00Lugano1 : 1Ingolstadt  
10.07.2019 16:00Wattens6 : 2St. Pauli  
10.07.2019 11:30Rio Ave0 : 2Penafiel  
10.07.2019 11:00Greuther Fuerth1 : 1Huddersfield Town  
09.07.2019 20:45Greenock Morton2 : 3St. Johnstone  
09.07.2019 20:45Carlisle United3 : 4Hibernian  
09.07.2019 20:45AFC Fylde1 : 0Wigan Athletic  
09.07.2019 20:45Livingston2 : 0Alloa Athletic  
09.07.2019 20:45AFC Wimbledon2 : 3Bristol City  
09.07.2019 20:30Dumbarton0 : 2Hamilton Academical  
09.07.2019 20:30Stenhousemuir1 : 1St. Mirren  
09.07.2019 20:05SC Toulon2 : 4Barnsley  
09.07.2019 20:00Portimonense1 : 0Wrexham  
09.07.2019 19:35Hull City2 : 2Leyton Orient  
09.07.2019 19:00PEC Zwolle2 : 2PAOK Thessaloniki FC  
09.07.2019 19:00Toulouse0 : 0AS Beziers  
09.07.2019 19:00Andrezieux1 : 2Saint-Etienne  
09.07.2019 18:35St. Gallen3 : 0Bochum  
09.07.2019 18:30SDC Putten0 : 8RKC Waalwijk  
09.07.2019 18:00Augsburg6 : 0Gundelfingen  
09.07.2019 18:00Basel4 : 1Lausanne  
09.07.2019 17:10Lille2 : 1Dunkerque  
09.07.2019 17:00Lech Poznan2 : 0Vitesse  
09.07.2019 17:00FK Akhmat1 : 0Holstein Kiel  
09.07.2019 17:00Admira Moedling0 : 1Ried  
09.07.2019 17:00Yeni Malatyaspor1 : 0Celik Zenica  
09.07.2019 15:30Wolfsburg2 : 1Caen  
09.07.2019 15:00CSKA Moscow4 : 0Rubin Kazan  
09.07.2019 11:35Braga5 : 1Varzim  
08.07.2019 20:45Hamilton Academical2 : 0Stirling Albion  
08.07.2019 20:30Hearts1 : 1Inverness CT  
08.07.2019 20:00Cork City0 : 2Preston North End  
08.07.2019 19:30Serooskerke0 : 5ADO Den Haag  
08.07.2019 19:00Nantes1 : 0Stade Nyonnais  
08.07.2019 18:00Wolfsberger AC0 : 2Shakhtar Donetsk  
08.07.2019 18:00Sportfreunde Siegen0 : 6Fortuna Duesseldorf  
08.07.2019 17:00Osijek2 : 0FC Koebenhavn  
07.07.2019 18:00Schalke 043 : 1Oberhausen  
07.07.2019 17:30Lokeren5 : 0Monaco  
07.07.2019 17:00Nice3 : 2PSV Eindhoven  
07.07.2019 17:00FC Ufa9 : 1FC Wacker Innsbruck  
07.07.2019 16:00Rangers5 : 0Oxford United  
07.07.2019 16:00Dynamo Dresden1 : 1Atromitos  
07.07.2019 16:00Hannover 962 : 1FC Rostov  
07.07.2019 15:05Eintracht Braunschweig1 : 4Hertha Berlin  
07.07.2019 15:00Kariobangi Sharks1 : 1Everton  
07.07.2019 15:00Ingolstadt0 : 3St. Pauli  
07.07.2019 13:20Werder Bremen0 : 3Karlsruher SC  
07.07.2019 12:05Stoke City U230 : 1Marseille  
07.07.2019 12:05Wattens0 : 2Karlsruher SC  
07.07.2019 12:00Sigma Olomouc0 : 2Royal Excel Mouscron Peruwelz  
07.07.2019 11:00Werder Bremen1 : 0Wattens  
06.07.2019 19:00Cercle Brugge1 : 4Monaco  
06.07.2019 19:00Deinze0 : 2Zulte Waregem  
06.07.2019 19:00Oud-Heverlee4 : 4KV Mechelen  
06.07.2019 19:00St. Mirren0 : 2Peterborough United  
06.07.2019 19:00Chaves2 : 1Aves  
06.07.2019 18:00Thun1 : 5St. Gallen  
06.07.2019 18:00Mattersburg0 : 0SV Lafnitz  
06.07.2019 18:00SV Wuermla0 : 3SKN St. Poelten  
06.07.2019 18:00KVK Beringen0 : 12Genk  
06.07.2019 18:00Hartberg2 : 0Hannover 96  
06.07.2019 17:00SV Linx0 : 2Freiburg  
06.07.2019 17:00Wuppertal0 : 4Bayer Leverkusen  
06.07.2019 17:00LASK2 : 1Bohemians 1905  
06.07.2019 17:00Lech Poznan2 : 1FC Midtjylland  
06.07.2019 17:00Lausanne3 : 2Servette  
06.07.2019 17:00Laakkwartier0 : 10ADO Den Haag  
06.07.2019 17:00Viktoria Koeln 19041 : 1Eupen  
06.07.2019 17:00Kortrijk1 : 1Valenciennes  
06.07.2019 16:30Vroomshoopse Boys0 : 4Heracles  
06.07.2019 16:30Kapfenberger SV3 : 3Sturm Graz  
06.07.2019 16:05Hansa Rostock1 : 2Wolfsburg  
06.07.2019 16:00AZ Alkmaar5 : 2Club Brugge  
06.07.2019 16:00Inverness CT1 : 1Aberdeen  
06.07.2019 16:00Dunfermline Athletic1 : 3Hibernian  
06.07.2019 16:00Bamber Bridge0 : 2Preston North End  
06.07.2019 16:00Chester FC1 : 7Wigan Athletic  
06.07.2019 16:00Livingston2 : 1Tranmere Rovers  
06.07.2019 16:00Arsenal Tula1 : 1Salzburg  
06.07.2019 16:00Welwyn Garden City1 : 3Luton Town  
06.07.2019 16:00Gent3 : 0Aris Thessaloniki FC  
06.07.2019 16:00FC Zuerich3 : 5VfB Stuttgart  
06.07.2019 16:00Altach2 : 0Dornbirn  
06.07.2019 15:35Union Berlin2 : 1Broendby IF  
06.07.2019 15:30Rapid Wien2 : 1Jablonec  
06.07.2019 15:15Paderborn3 : 2Ipswich Town  
06.07.2019 15:00FC Dordrecht1 : 2Feyenoord  
06.07.2019 15:00Glenavon2 : 1Hearts  
06.07.2019 15:00Willem II2 : 1Oostende  
06.07.2019 15:00Linfield2 : 4St. Johnstone  
06.07.2019 15:00Darlington0 : 3Motherwell  
06.07.2019 15:00Trelleborgs FF1 : 2Silkeborg  
06.07.2019 15:00Albion Rovers1 : 3Hamilton Academical  
06.07.2019 15:00Thun0 : 3Kriens  
06.07.2019 15:00FC Nordsjaelland0 : 3PAOK Thessaloniki FC  
06.07.2019 15:00Royal Antwerp1 : 1Magdeburg  
06.07.2019 14:30Standard Liege2 : 2FC Olexandria  
06.07.2019 14:30FC Groningen3 : 0Preussen Muenster  
06.07.2019 14:05SoenderjyskE1 : 2SC Weiche Flensburg  
06.07.2019 14:00Concord Rangers0 : 4Millwall  
06.07.2019 14:00Fulham1 : 3Cambridge United  
06.07.2019 13:55Braga4 : 1Oliveirense  
06.07.2019 13:00Vejle Boldklub1 : 0Esbjerg fB  
06.07.2019 12:00Randers FC2 : 0Viborg  
06.07.2019 12:00FC Orenburg2 : 2Dinamo Zagreb  
06.07.2019 12:00Reading2 : 0Southend United  
06.07.2019 12:00Arouca2 : 1Vitoria de Guimaraes  
06.07.2019 12:00Swansea City2 : 1Mansfield Town  
06.07.2019 11:30Vitoria de Setubal4 : 0Oliveira Hospital  
06.07.2019 11:00OB2 : 0FC Roskilde  
05.07.2019 20:00Taffs Well1 : 5Cardiff City  
05.07.2019 19:00FC Emmen1 : 1PEC Zwolle  
05.07.2019 19:00SC Heerenveen5 : 4Meppen  
05.07.2019 19:00FC Groningen2 : 0Ross County  
05.07.2019 19:00Lugano2 : 2Chiasso  
05.07.2019 19:00Kortrijk2 : 0Oud-Heverlee  
05.07.2019 18:30Wolfsberger AC1 : 0SK Austria Klagenfurt  
05.07.2019 18:30VVV-Venlo3 : 3St.Truiden  
05.07.2019 18:00SpVg Frechen 201 : 7FC Cologne  
05.07.2019 17:30AS Beziers0 : 0Nimes  
05.07.2019 17:30Slovan Liberec0 : 1Dinamo Moscow  
05.07.2019 17:30FC Krasnodar0 : 2Ural  
05.07.2019 17:30FK Akhmat1 : 1Inter Zapresic  
05.07.2019 17:00LASK1 : 0Sparta Prague  
05.07.2019 17:00Grazer AK2 : 0Middlesbrough  
05.07.2019 17:00Rubin Kazan0 : 0FC Tambov  
05.07.2019 17:00Shakhtar Donetsk2 : 1FC Koebenhavn  
05.07.2019 17:00Rijeka1 : 2PFC Sochi  
05.07.2019 16:30Xamax1 : 5FC Stade Lausanne-Ouchy  
05.07.2019 16:10Sparta Rotterdam1 : 0Zaglebie Lubin  
05.07.2019 16:00Austria Wien2 : 1Banik Ostrava  
05.07.2019 15:05FC Twente0 : 0Al-Wahda  
05.07.2019 15:00FC Ufa0 : 1Viktoria Plzen  
05.07.2019 13:00AC Horsens0 : 4AaB  
05.07.2019 12:00Hobro0 : 0Fredericia  
04.07.2019 20:30Raith Rovers3 : 2Hamilton Academical  
04.07.2019 19:10Rolder Boys0 : 10FC Emmen  
04.07.2019 19:05DJK Bad Homburg0 : 14Eintracht Frankfurt  
04.07.2019 18:45RSV Weyer0 : 14Fortuna Duesseldorf  
04.07.2019 18:00Spartak Moscow1 : 2FC Krasnodar  
04.07.2019 18:00Ferencvaros2 : 0Royal Excel Mouscron Peruwelz  
03.07.2019 20:55Peterhead0 : 2Aberdeen  
03.07.2019 20:45Arbroath3 : 2Hibernian  
03.07.2019 20:45Stalybridge0 : 5Barnsley  
03.07.2019 20:30Glentoran1 : 1St. Johnstone  
03.07.2019 20:00UR La Louviere Centre0 : 2Sporting Charleroi  
03.07.2019 19:30KSK Heist0 : 0KV Mechelen  
03.07.2019 19:00Cercle Brugge2 : 3Zulte Waregem  
03.07.2019 19:00Luzern3 : 0Aarau  
03.07.2019 19:00Strasbourg2 : 1FC Zuerich  
03.07.2019 19:00Sion0 : 0PSV Eindhoven  
03.07.2019 19:00AZ Alkmaar1 : 0PAOK Thessaloniki FC  
03.07.2019 19:00MSV 190 : 9FC Utrecht  
03.07.2019 19:00Fortuna Sittard5 : 1Aris Thessaloniki FC  
03.07.2019 19:00Dinamo Bucuresti3 : 0Kilmarnock  
03.07.2019 18:30Heracles0 : 1Club Brugge  
03.07.2019 18:30Salzburg0 : 1PFC CSKA-Sofia  
03.07.2019 18:30Bregel Sport1 : 10Genk  
03.07.2019 18:30Admira Moedling4 : 1 ASK-BSC Bruck/Leitha  
03.07.2019 18:05Gyori ETO0 : 3Spartak Moscow  
03.07.2019 18:00CSKA Moscow1 : 2FC Rostov  
03.07.2019 18:00FC Stade Lausanne-Ouchy2 : 0Servette  
03.07.2019 18:00Slovan Bratislava2 : 0SKN St. Poelten  
03.07.2019 18:00ND Triglav2 : 2FC Krasnodar U19  
03.07.2019 17:35Basel4 : 0Nuernberg  
03.07.2019 17:00Vitesse3 : 4FC Midtjylland  
03.07.2019 17:00Livingston0 : 1Paksi SE  
03.07.2019 15:05Jong FC Utrecht2 : 4FC Nordsjaelland  
03.07.2019 14:00Lyngby1 : 0FC Helsingoer  
03.07.2019 13:10Silkeborg3 : 0Vendsyssel FF  
03.07.2019 13:00OB1 : 1Holstein Kiel  
02.07.2019 20:15Gretna FC 20080 : 7Motherwell  
02.07.2019 19:30St. Gallen0 : 0Celtic  
02.07.2019 19:30Venlosche Boys1 : 5VVV-Venlo  
02.07.2019 19:30Xamax2 : 1Yverdon  
02.07.2019 19:00VV Hattem0 : 8PEC Zwolle  
02.07.2019 19:00SV De Griffioen0 : 10SC Heerenveen  
02.07.2019 19:00Mattersburg3 : 3Osijek  
02.07.2019 18:30Young Boys1 : 1Levski Sofia  
02.07.2019 18:30FK Akhmat3 : 0Sturm Graz  
02.07.2019 18:30Austria Wien2 : 3Slavia Prague  
02.07.2019 18:30Dundee FC0 : 0Nottingham Forest  
02.07.2019 18:00FC Koebenhavn0 : 2FC Orenburg  
02.07.2019 18:00Dinamo Moscow1 : 1Sparta Prague  
02.07.2019 18:00Maccabi Haifa0 : 0St.Truiden  
02.07.2019 18:00PFC Sochi2 : 0Radnicki Nis  
02.07.2019 17:00FC Ufa1 : 0Botosani  
02.07.2019 17:00Meppen2 : 2Royal Antwerp  
02.07.2019 16:30Arsenal Tula0 : 0Pribram  
02.07.2019 16:00Belshina Bobruisk0 : 2FC Tambov  
01.07.2019 20:30Shelbourne0 : 7Hearts  
01.07.2019 19:25SVV Scheveningen0 : 2ADO Den Haag  
01.07.2019 18:00Budapest Honved1 : 1Royal Excel Mouscron Peruwelz  
30.06.2019 19:00RVC Hoboken0 : 6KFCO Beerschot-Wilrijk  
30.06.2019 19:00Gaz Metan Medias0 : 0Kilmarnock  
30.06.2019 18:05Spartak Moscow3 : 1CSKA Moscow  
30.06.2019 18:00Pyunik0 : 3Ural  
30.06.2019 17:00Zilina0 : 0Lokomotiv Moscow  
30.06.2019 17:00KFC Uerdingen1 : 1Royal Antwerp  
30.06.2019 16:10Livingston1 : 1SKF Sered  
30.06.2019 16:00Rubin Kazan0 : 1Nizhny Novgorod  
30.06.2019 15:30Lausanne0 : 0Sion  
30.06.2019 15:05Heracles1 : 1FC Nordsjaelland  
30.06.2019 10:30FC Krasnodar3 : 0FC Rostov  
30.06.2019 01:00Corinthians1 : 2Botafogo SP  
29.06.2019 19:00Cercle Brugge1 : 1Oostende  
29.06.2019 19:00Buitenpost1 : 14SC Heerenveen  
29.06.2019 19:00Thes Sport0 : 3KV Mechelen  
29.06.2019 18:05Torhout1 : 7Club Brugge  
29.06.2019 18:00Wiener SK1 : 2Celtic  
29.06.2019 18:00Zulte Waregem1 : 3Oud-Heverlee  
29.06.2019 18:00UR Namur1 : 6Standard Liege  
29.06.2019 18:00FC Orenburg1 : 0Cracovia  
29.06.2019 17:30Grasshopper0 : 1Servette  
29.06.2019 17:30Thun1 : 0Aarau  
29.06.2019 17:30Xamax0 : 1FK Tuzla City  
29.06.2019 17:00KSV Oudenaarde0 : 6Anderlecht  
29.06.2019 17:00SV Dalfsen0 : 11PEC Zwolle  
29.06.2019 17:00ASKOe SV Viktoria Marchtrenk0 : 13LASK  
29.06.2019 17:00Wisla Plock1 : 1Broendby IF  
29.06.2019 17:00Wolfsberger AC3 : 2Kapfenberger SV  
29.06.2019 17:00Apollon Limassol0 : 2Dinamo Moscow  
29.06.2019 16:35FK Crvena Zvezda0 : 1Zenit St. Petersburg  
29.06.2019 16:30Rapid Wien2 : 3Bohemians 1905  
29.06.2019 16:30FC Rapperswil-Jona1 : 3FC Zuerich  
29.06.2019 16:30FC Wacker Innsbruck1 : 3Arsenal Tula  
29.06.2019 16:30Admira Moedling4 : 1SV Drassmarkt  
29.06.2019 16:00SDC Putten0 : 6Feyenoord  
29.06.2019 16:00Arbroath2 : 0Hearts  
29.06.2019 16:00Alfreton Town1 : 2Nottingham Forest  
29.06.2019 16:00Luzern0 : 0Altach  
29.06.2019 16:00SKN St. Poelten5 : 0FCM Arkadia Traiskirchen  
29.06.2019 16:00Zwevezele1 : 2Kortrijk  
29.06.2019 16:00AZ Alkmaar0 : 3FC Olexandria  
29.06.2019 15:30Thun2 : 0Aarau  
29.06.2019 15:30Young Boys3 : 1VfB Stuttgart  
29.06.2019 15:00Aberdeen0 : 0Connah's Quay  
29.06.2019 15:00SC Dikkelvenne0 : 6Gent  
29.06.2019 14:30Almelose Selectie0 : 6Heracles  
29.06.2019 14:30Linfield0 : 3Motherwell  
29.06.2019 14:30SV Honselersdijk1 : 8ADO Den Haag  
29.06.2019 14:00Bad Ragaz2 : 19St. Gallen  
29.06.2019 14:00Lyngby1 : 0HB Koege  
29.06.2019 13:00AC Horsens1 : 1Hobro  
29.06.2019 13:00Randers FC1 : 1AGF  
29.06.2019 12:00Vejle Boldklub1 : 3Silkeborg  
29.06.2019 12:00Ajax1 : 1AaB  
29.06.2019 12:00Krylya Sovetov Samara0 : 1Banik Ostrava  
29.06.2019 11:00Budapest Honved0 : 3Zenit St. Petersburg  
28.06.2019 19:30KFC Merelbeke1 : 6Gent  
28.06.2019 19:10Nieuw Buinen1 : 13FC Emmen  
28.06.2019 19:00Harelbeke0 : 3Kortrijk  
28.06.2019 19:00Bad Erlach0 : 11Austria Wien  
28.06.2019 18:05Salzburg3 : 0SV Kirchanschoring  
28.06.2019 18:00FC Midtjylland0 : 2Esbjerg fB  
28.06.2019 18:00SC Gleisdorf0 : 4Sturm Graz  
28.06.2019 18:00Mattersburg0 : 0Haladas  
28.06.2019 18:00Anderlecht1 : 2FC Olexandria  
28.06.2019 17:00LASK1 : 3Slovan Liberec  
28.06.2019 17:00Qarabag FK2 : 1FC Ufa  
28.06.2019 16:00Wil1 : 2Lugano  
28.06.2019 14:00OB0 : 1SoenderjyskE  
28.06.2019 12:00FC Koebenhavn0 : 0Fremad Amager  
27.06.2019 18:00FC Krasnodar1 : 0CSKA Moscow  
27.06.2019 16:05FC Fastav Zlin2 : 4Lokomotiv Moscow  
27.06.2019 16:00Rubin Kazan4 : 1Mordovya  
26.06.2019 20:45Crusaders1 : 0Motherwell  
26.06.2019 20:00VOC1 : 3Sparta Rotterdam  
26.06.2019 20:00Thes Sport1 : 3St.Truiden  
26.06.2019 19:30KSK Heist0 : 3Royal Antwerp  
26.06.2019 19:00RWD Molenbeek0 : 0Cercle Brugge  
26.06.2019 19:00Zwevezele0 : 3Oostende  
26.06.2019 19:00Lech Poznan1 : 0Broendby IF  
26.06.2019 19:00Basel5 : 11860 Muenchen  
26.06.2019 19:00KSV Oudenaarde0 : 4Royal Excel Mouscron Peruwelz  
26.06.2019 18:35SC Herz Pinkafeld1 : 6Celtic  
26.06.2019 18:30Luzern2 : 4Winterthur  
26.06.2019 18:05RCS Brainois0 : 5Standard Liege  
26.06.2019 18:00FC Rostov2 : 0Spartak Moscow  
26.06.2019 18:00FC Wacker Innsbruck1 : 4VfB Stuttgart  
26.06.2019 17:30Wolfsberger AC0 : 1Fehervar FC  
26.06.2019 17:00FK Akhmat5 : 1DAC 1904 Dunajska Streda  
26.06.2019 16:00FC Vaduz1 : 0Young Boys  
26.06.2019 14:00Ingolstadt3 : 1SKN St. Poelten  
26.06.2019 12:00Ural2 : 1Astra Giurgiu  
26.06.2019 11:00FC Zuerich4 : 0Wil  
25.06.2019 19:30Sparta Petegem1 : 0Zulte Waregem  
25.06.2019 19:05SV Leobendorf0 : 3Rapid Wien  
25.06.2019 19:05Ajax11 : 2Quick 20  
25.06.2019 19:00Malmoe FF1 : 1HNK Gorica  
25.06.2019 18:00Levski Sofia0 : 1Zenit St. Petersburg  
25.06.2019 18:00Sturm Graz1 : 0Mlada Boleslav  
25.06.2019 13:30Haecken2 : 2Vendsyssel FF  
25.06.2019 13:05FC Nordsjaelland3 : 4Kalmar FF  
25.06.2019 13:00AC Horsens0 : 3AGF  
24.06.2019 17:00SK Austria Klagenfurt1 : 3Lokomotiv Moscow  
23.06.2019 18:00KFC Heist1 : 9Club Brugge  
23.06.2019 18:00AC Sementina0 : 12Lugano  
23.06.2019 16:00Arsenal Tula0 : 0Luch Energiya Vladivostok  
23.06.2019 11:00SV Sieghartskirchen0 : 10Austria Wien  
22.06.2019 18:35Klosterneuburg0 : 10Rapid Wien  
22.06.2019 18:05RWD Molenbeek0 : 1Anderlecht  
22.06.2019 18:00Eendracht Aalst1 : 3AZ Alkmaar  
22.06.2019 18:00KGR Katelijne0 : 10KV Mechelen  
22.06.2019 17:30Herk FC2 : 6St.Truiden  
22.06.2019 17:00FC Orenburg1 : 1CS Universitatea Craiova  
22.06.2019 17:00Thun1 : 5Lausanne  
22.06.2019 17:00FK Akhmat2 : 1Fehervar FC  
22.06.2019 16:00Kortrijk4 : 1KSV Kortrijk  
22.06.2019 16:00Grasshopper3 : 0Altach  
22.06.2019 15:00Basel4 : 2Kriens  
22.06.2019 14:00KVV Zelzate0 : 4Gent  
22.06.2019 13:00Esbjerg fB2 : 2Randers FC  
22.06.2019 11:00Kolding B0 : 2SoenderjyskE  
21.06.2019 20:10Breitenrain0 : 4Young Boys  
21.06.2019 19:30KRC Gent0 : 2Gent  
21.06.2019 19:00Xamax6 : 4FC Rapperswil-Jona  
21.06.2019 18:05Young Boys2 : 1FC Rapperswil-Jona  
21.06.2019 18:00FC Wacker Innsbruck1 : 6Zenit St. Petersburg  
21.06.2019 18:00Mattersburg2 : 3Kapfenberger SV  
21.06.2019 17:30Dinamo Moscow3 : 0Rudar Velenje  
21.06.2019 17:00Breitenrain2 : 0Xamax  
21.06.2019 15:00FC Zuerich2 : 2Winterthur  
21.06.2019 13:10AC Horsens3 : 1FC Helsingoer  
20.06.2019 18:00Naesby0 : 1OB  
20.06.2019 17:00FC Krasnodar2 : 2Chayka  
20.06.2019 17:00Rubin Kazan1 : 2Neftekhimik  
20.06.2019 16:00Helsingborg0 : 2IFK Gothenburg  
20.06.2019 16:00Arsenal Tula0 : 4Avangard Kursk  
20.06.2019 14:00Malmoe FF2 : 1SoenderjyskE  
20.06.2019 13:30Elfsborg2 : 1Oerebro  
20.06.2019 12:00Sirius1 : 2Djurgaarden  
19.06.2019 18:00Kalmar FF1 : 0Hammarby  
19.06.2019 17:00AIK1 : 1Haecken  
19.06.2019 17:00PFC Sochi2 : 0Luch Energiya Vladivostok  
19.06.2019 17:00Dinamo Minsk2 : 3FC Tambov  
18.06.2019 17:00FC Orenburg0 : 1CFR Cluj  
17.06.2019 17:00Shakhtyor Soligorsk1 : 3FC Tambov  
16.06.2019 17:30Dinamo Moscow11 : 0Dravograd  
14.06.2019 18:30Katrineholms SK0 : 5IFK Norrkoeping  
13.06.2019 15:00Gomelzheldortrans0 : 1FC Tambov  
12.06.2019 18:00Staal Joerpeland2 : 4Viking  
10.06.2019 18:05Rosenborg8 : 0Kolstad  
09.06.2019 19:00Vaalerenga4 : 1HJK  
09.06.2019 15:00Brann3 : 2Sogndal  
08.06.2019 15:05Stabaek0 : 1Lillestroem  
08.06.2019 13:00FK Haugesund2 : 2Sandnes  
05.06.2019 16:00Odds Ballklubb2 : 1Notodden  
05.06.2019 15:10Viking1 : 2Start  
29.05.2019 18:00SpVgg Lindau2 : 4Bayern Munich  
27.05.2019 18:35Kaiserslautern1 : 1Bayern Munich  
25.05.2019 02:00Forward Madison FC0 : 4Hertha Berlin  
24.05.2019 14:00Eintracht Frankfurt5 : 7Wolfsburg  
23.05.2019 18:00Simba SC4 : 5Sevilla  
23.05.2019 16:00Arsenal6 : 0LASK  
23.05.2019 02:10Minnesota United0 : 1Hertha Berlin  
23.05.2019 02:05DC United2 : 5Real Betis  
22.05.2019 18:30BSG Chemie Leipzig1 : 1Fortuna Duesseldorf  
22.05.2019 14:00Guangzhou R&F F.C.0 : 4Borussia Moenchengladbach  
21.05.2019 18:45Beitar Jerusalem2 : 1Atletico Madrid  
20.05.2019 18:15VfL Oldenburg1 : 7Werder Bremen  
19.05.2019 16:35SC Blau-Weiss 94 Papenburg5 : 5Werder Bremen  
16.05.2019 02:10New England Revolution0 : 3Chelsea  
14.05.2019 18:00Solingen-Wald2 : 6Fortuna Duesseldorf  
03.05.2019 14:00SC Heerenveen3 : 0FC Emmen  
24.04.2019 13:30Lokeren0 : 3KV Mechelen  
30.03.2019 14:00Kayserispor1 : 2Adana Demirspor  
29.03.2019 12:30Antalyaspor3 : 1Rizespor  
28.03.2019 16:00Fenerbahce4 : 0Eskisehirspor  
27.03.2019 17:00Denizlispor1 : 0Goztepe  
27.03.2019 12:00Konyaspor2 : 1Adana Demirspor  
26.03.2019 14:40Al-Nasr SC2 : 3Arsenal  
26.03.2019 14:00Alanyaspor2 : 1Altyn Asyr  
26.03.2019 12:30Kasimpasa2 : 2Boluspor  
25.03.2019 13:00IFK Norrkoeping0 : 3Rosenborg  
25.03.2019 09:30FC Ufa2 : 2Lokomotiv Moscow  
24.03.2019 18:00Viking4 : 0FK Haugesund  
24.03.2019 16:00Tromsoe2 : 4 Bodoe/Glimt  
24.03.2019 16:00Ranheim1 : 1GIF Sundsvall  
24.03.2019 15:30Mjoendalen0 : 1Stabaek  
24.03.2019 15:30Kristiansund BK1 : 0Aalesund  
24.03.2019 15:00Haecken1 : 2GAIS  
24.03.2019 15:00Mjaellby0 : 1Hammarby  
24.03.2019 13:00Molde4 : 1Oestersunds FK  
24.03.2019 13:00AIK2 : 2Brommapojkarna  
24.03.2019 10:00Galatasaray3 : 2Umraniyespor  
23.03.2019 16:00Stroemsgodset1 : 1Start  
23.03.2019 16:00Zenit St. Petersburg0 : 3Austria Wien  
23.03.2019 15:00Brann3 : 0Sogndal  
23.03.2019 15:00Fredrikstad2 : 0Falkenbergs FF  
23.03.2019 15:00AFC Eskilstuna3 : 2Djurgaarden  
23.03.2019 14:00Oerebro1 : 0IFK Mariehamn  
23.03.2019 14:00Oesters IF1 : 2Kalmar FF  
23.03.2019 14:00Sirius1 : 1IK Frej Taeby  
23.03.2019 14:00Halmstads BK1 : 0Elfsborg  
23.03.2019 13:05IFK Gothenburg1 : 0Oergryte FF  
22.03.2019 20:45Sevilla2 : 0Schalke 04  
22.03.2019 18:15Vaalerenga4 : 4Lillestroem  
22.03.2019 18:00Arminia Bielefeld5 : 0Hannover 96  
22.03.2019 15:00AaB0 : 2Odds Ballklubb  
22.03.2019 15:00AC Milan2 : 0Chiasso  
22.03.2019 15:00Rapid Wien3 : 0Wiener Neustadt  
22.03.2019 15:00Hartberg2 : 2SV Horn  
22.03.2019 15:00LASK2 : 0SK Austria Klagenfurt  
22.03.2019 15:00Chievo Verona0 : 0Grasshopper  
22.03.2019 15:00Brescia0 : 0Lugano  
22.03.2019 14:30Nuernberg5 : 1Mlada Boleslav  
22.03.2019 14:30Sturm Graz2 : 1Kapfenberger SV  
21.03.2019 18:30Helsingborg2 : 2FC Koebenhavn  
21.03.2019 18:30FSV Zwickau1 : 3Borussia Moenchengladbach  
21.03.2019 18:05Tus Mensfelden0 : 9Eintracht Frankfurt  
21.03.2019 16:05AZ Alkmaar0 : 1Malmoe FF  
21.03.2019 16:00RasenBallsport Leipzig3 : 5Pogon Szczecin  
21.03.2019 15:35Genoa2 : 0ASD Imperia  
21.03.2019 15:00FC Heidenheim3 : 1St. Gallen  
21.03.2019 14:25St. Pauli1 : 0Vejle Boldklub  
21.03.2019 14:00Paderborn5 : 3FC Cologne  
21.03.2019 13:00Hertha Berlin1 : 3Holstein Kiel  
21.03.2019 11:30Levante1 : 0Extremadura  
21.03.2019 11:00Athletic Bilbao3 : 3Eibar  
20.03.2019 20:00CD Badajoz0 : 1Belenenses SAD  
20.03.2019 13:00IFK Norrkoeping3 : 1Sarpsborg 08  
18.03.2019 18:00Ranheim2 : 1Levanger  
18.03.2019 14:15Hammarby2 : 2FC Linkoeping City  
17.03.2019 18:00Viking4 : 0Egersund  
17.03.2019 16:00Tromsoe0 : 0Mjoelner  
17.03.2019 16:00Rosenborg0 : 1Molde  
17.03.2019 14:00Helsingborg3 : 0IFK Vaernamo  
16.03.2019 16:30Dinamo Brest0 : 0Kristiansund BK  
16.03.2019 15:15Kalmar FF2 : 0GIF Sundsvall  
16.03.2019 15:00Lillestroem2 : 0Hamarkameratene  
16.03.2019 15:00Halmstads BK0 : 0Falkenbergs FF  
16.03.2019 14:30Brommapojkarna0 : 0Sirius  
16.03.2019 14:05Mjoendalen5 : 1Tromsoe  
16.03.2019 14:00 Ull/Kisa 2 : 2Stabaek  
15.03.2019 16:00IFK Norrkoeping4 : 1Malmoe FF  
15.03.2019 15:00Elfsborg2 : 0Oerebro  
15.03.2019 14:00Odds Ballklubb4 : 0FK Haugesund  
15.03.2019 13:15Vaalerenga1 : 1Stroemsgodset  
15.03.2019 13:00 Bodoe/Glimt 2 : 0Brann  
13.03.2019 14:35Sarpsborg 085 : 0Kongsvinger  
13.03.2019 13:00Sogndal0 : 0Kristiansund BK  
12.03.2019 16:30Dinamo Brest2 : 1Viking  
12.03.2019 16:00Lillestroem1 : 1Molde  
11.03.2019 18:00Kalmar FF2 : 0Oskarshamns AIK  
11.03.2019 16:30 Bodoe/Glimt 1 : 0Start  
10.03.2019 18:00Brann1 : 0Rosenborg  
09.03.2019 16:30Aalesund2 : 2Viking  
09.03.2019 15:00Malmoe FF2 : 1Kalmar FF  
09.03.2019 11:00FC Moutier0 : 2Helsingborg  
08.03.2019 18:20Mjoendalen3 : 1Skeid  
08.03.2019 17:00FK Haugesund3 : 0Sandnes  
08.03.2019 17:00IFK Gothenburg0 : 2Falkenbergs FF  
08.03.2019 16:00Lillestroem1 : 3Kristiansund BK  
08.03.2019 16:00Vaalerenga2 : 0Tromsoe  
08.03.2019 16:00Odds Ballklubb1 : 2Stabaek 2  
08.03.2019 15:30Elfsborg2 : 1Trelleborgs FF  
08.03.2019 14:00Odds Ballklubb1 : 2Stabaek  
08.03.2019 14:00IFK Norrkoeping1 : 2Joenkoepings Soedra  
08.03.2019 12:00Sarpsborg 084 : 2Stroemsgodset  
08.03.2019 12:00Sirius4 : 2IK Brage  
06.03.2019 18:50Barcelona0 : 1Girona  
05.03.2019 20:45Brentford U233 : 4Malmoe FF  
04.03.2019 17:00Aatvidaberg0 : 2IFK Norrkoeping  
03.03.2019 14:00Kalmar FF1 : 0Trelleborgs FF  
02.03.2019 15:15Helsingborg2 : 1Lillestroem  
02.03.2019 15:00Brann3 : 0FK Haugesund  
02.03.2019 15:00Mjoendalen2 : 1Sandefjord  
01.03.2019 17:00Tromsoe1 : 2Tromsdalen  
01.03.2019 16:30Molde1 : 2Ventspils  
01.03.2019 16:05Sarpsborg 083 : 0Fredrikstad  
01.03.2019 16:00GIF Sundsvall1 : 2Vaesteraas SK  
01.03.2019 15:05Vaalerenga3 : 2 Bodoe/Glimt  
01.03.2019 14:00Odds Ballklubb1 : 1Viking  
28.02.2019 17:00Ranheim1 : 0Rosenborg  
27.02.2019 16:00Stroemsgodset1 : 0Stabaek  
26.02.2019 18:00Lokomotiv Moscow1 : 1Molde  
26.02.2019 17:00Kalmar FF2 : 0Mjaellby  
25.02.2019 18:00Lokomotiv Moscow1 : 0Sarpsborg 08  
25.02.2019 16:00Lillestroem2 : 1Kongsvinger  
25.02.2019 16:00Ventspils3 : 1Ranheim  
24.02.2019 15:05Kristiansund BK0 : 0Hoedd  
24.02.2019 15:00Krylya Sovetov Samara0 : 0FC Astana  
24.02.2019 14:00Anzhi Makhachkala0 : 3Armavir FC  
24.02.2019 13:00Kalmar FF1 : 1Helsingborg  
24.02.2019 09:00Krylya Sovetov Samara3 : 0Shakhter Karagandy  
23.02.2019 17:00Kristiansund BK1 : 3Brann  
23.02.2019 16:00CSKA Moscow2 : 1FC Ufa  
23.02.2019 15:10Spartak Moscow1 : 2FC Sheriff  
23.02.2019 15:00FK Spartaks2 : 1Dinamo Moscow  
23.02.2019 15:00Udinese6 : 0Radomlje  
23.02.2019 14:00FK Haugesund3 : 1Start  
23.02.2019 13:00Stabaek2 : 1Tromsoe  
23.02.2019 11:00Rubin Kazan2 : 2Dinamo Moscow  
22.02.2019 16:30Sarpsborg 083 : 2Ventspils  
22.02.2019 16:30Molde3 : 1Nomme JK Kalju  
22.02.2019 15:00FK Akhmat2 : 0Dinamo Minsk  
22.02.2019 13:00Ranheim0 : 0Stroemsgodset  
21.02.2019 16:00Lokomotiv Moscow5 : 1Viking  
21.02.2019 15:00Arsenal Tula2 : 1Aktobe  
21.02.2019 14:00 Bodoe/Glimt 3 : 0Aalesund  
21.02.2019 13:30Anzhi Makhachkala4 : 1Spartak Nalchik  
21.02.2019 11:00Elche1 : 0FC Ufa  
21.02.2019 09:00FC Yenisey Krasnoyarsk5 : 3Deutschlandsberger SC  
20.02.2019 16:00Odds Ballklubb1 : 0Mjoendalen  
20.02.2019 15:30FC Yenisey Krasnoyarsk0 : 0Dinamo Batumi  
20.02.2019 15:00FC Orenburg6 : 2FK Spartaks  
20.02.2019 13:05Jerv0 : 1Start  
19.02.2019 18:05Cartagena1 : 3CSKA Moscow  
19.02.2019 16:00Vaalerenga3 : 0Nomme JK Kalju  
19.02.2019 15:30Rubin Kazan0 : 1Tobol Kostanay  
19.02.2019 15:30FC Ufa0 : 1Lokomotivi Tbilisi  
19.02.2019 15:05FC Orenburg1 : 1Spartak Moscow  
19.02.2019 15:00Dinamo Moscow2 : 1Ordabasy Shymkent  
19.02.2019 09:00Dinamo Moscow2 : 0Irtysh Pavlodar  
18.02.2019 16:30FC Rostov3 : 0Ventspils  
18.02.2019 15:00Arsenal Tula2 : 3Kairat Almaty  
18.02.2019 15:00FK Akhmat5 : 0CS Petrocub  
18.02.2019 13:00Viking2 : 0Sandefjord  
17.02.2019 16:30FC Rostov1 : 1Lillestroem  
17.02.2019 15:00Ranheim4 : 1Byaasen  
17.02.2019 14:00FC Yenisey Krasnoyarsk2 : 1Silkeborg  
16.02.2019 17:00GIF Sundsvall1 : 5Rosenborg  
16.02.2019 16:35Stroemmen1 : 2Stabaek  
16.02.2019 15:00NK Celje1 : 4Wolfsberger AC  
16.02.2019 15:00Altach2 : 4TSG Balingen  
16.02.2019 15:00Rubin Kazan0 : 1FC Orenburg  
16.02.2019 14:30Sturm Graz1 : 1Domzale  
16.02.2019 14:30FC Liefering1 : 5FC Wacker Innsbruck  
16.02.2019 14:05Ranheim2 : 3Kristiansund BK  
16.02.2019 14:00Helsingborg3 : 1Trelleborgs FF  
16.02.2019 14:00Admira Moedling2 : 0Floridsdorfer AC  
16.02.2019 14:00Mattersburg1 : 2SK Austria Klagenfurt  
16.02.2019 13:05Kalmar FF2 : 0Dinamo Brest  
16.02.2019 12:00CSKA Moscow1 : 1Newcastle United  
15.02.2019 17:00Tromsoe3 : 0Alta  
15.02.2019 16:15Aalesund0 : 2Molde  
15.02.2019 16:05Sarpsborg 080 : 2 Ull/Kisa  
15.02.2019 15:05Dinamo Moscow5 : 0Chikhura  
15.02.2019 15:00Arsenal Tula0 : 2Torpedo Zhodino  
15.02.2019 15:00FK Akhmat2 : 1Saburtalo  
15.02.2019 14:00Sarpsborg 083 : 1Flora Tallinn  
15.02.2019 14:00FC Ufa1 : 1Almeria  
15.02.2019 13:00Stroemsgodset0 : 5 Bodoe/Glimt  
14.02.2019 15:30FC Orenburg4 : 0Sioni Bolnisi  
14.02.2019 14:00Anzhi Makhachkala3 : 0Angusht Nazran  
13.02.2019 18:00Viking5 : 1Sandnes  
13.02.2019 18:00Admira Moedling1 : 2SC Neusiedl am See 1919  
13.02.2019 16:40Vaalerenga2 : 1Kongsvinger  
13.02.2019 16:00Odds Ballklubb3 : 0Wattens  
13.02.2019 15:00Rubin Kazan2 : 1Shakhtyor Soligorsk  
12.02.2019 19:00SC Heerenveen3 : 0HHC  
12.02.2019 18:00Vaalerenga1 : 1FC Rostov  
12.02.2019 16:30Ararat Armenia1 : 0Ural  
12.02.2019 16:00Sturm Graz4 : 3Amstetten  
12.02.2019 15:05Brann1 : 1Start  
12.02.2019 15:05Kalmar FF1 : 0Zorya  
12.02.2019 14:00IFK Norrkoeping1 : 0AFC Eskilstuna  
12.02.2019 14:00Krylya Sovetov Samara3 : 0Kaisar Kyzylorda  
12.02.2019 13:00Spartak Moscow1 : 1Mura  
12.02.2019 10:00Krylya Sovetov Samara5 : 2FK Spartaks  
11.02.2019 17:00IFK Gothenburg0 : 1Jeonnam Dragons  
11.02.2019 14:05Anderlecht3 : 2St.Truiden  
10.02.2019 16:30Lokomotiv Moscow3 : 1FK Haugesund  
10.02.2019 14:30Odds Ballklubb0 : 0Sogndal  
10.02.2019 09:00Ubuntu Cape Town FC1 : 2Haecken  
09.02.2019 16:30Mjoendalen3 : 3Norrby  
09.02.2019 16:00Spartak Moscow1 : 3Slovan Bratislava  
09.02.2019 15:00Djurgaarden1 : 1Lillestroem  
09.02.2019 15:00FK Akhmat1 : 2Suwon Bluewings  
09.02.2019 14:30Altach2 : 2FC Wacker Innsbruck (A)  
09.02.2019 14:00Oerebro1 : 0Degerfors  
09.02.2019 14:00Helsingborg2 : 0Oesters IF  
09.02.2019 14:00DAC 1904 Dunajska Streda3 : 0Mattersburg  
09.02.2019 13:30Anzhi Makhachkala2 : 2FC Alania Vladikavkaz  
09.02.2019 13:00Vaalerenga1 : 2Dynamo Kyiv  
09.02.2019 13:00Falkenbergs FF0 : 1IFK Vaernamo  
09.02.2019 12:00LASK5 : 0Amstetten  
09.02.2019 10:20Austria Wien9 : 0FCM Arkadia Traiskirchen  
08.02.2019 18:00Elfsborg1 : 1Falkenbergs FF  
08.02.2019 18:00Molde2 : 2Kristiansund BK  
08.02.2019 17:05Salzburg3 : 2Vorwaerts Steyr  
08.02.2019 17:00Sturm Graz2 : 1SK Austria Klagenfurt  
08.02.2019 16:30Oestersunds FK4 : 2FC Rostov  
08.02.2019 16:00Sarpsborg 081 : 2Zenit St. Petersburg  
08.02.2019 15:00Austria Wien2 : 2Trencin  
08.02.2019 15:00Kalmar FF1 : 1Arsenal Tula  
08.02.2019 14:00GIF Sundsvall2 : 1Gefle  
08.02.2019 14:00Malmoe FF0 : 0Dynamo Kyiv  
08.02.2019 14:00Rapid Wien5 : 2ND Triglav  
08.02.2019 14:00New York City FC1 : 1AIK  
08.02.2019 12:35Stroemsgodset3 : 1Hamarkameratene  
08.02.2019 12:30 Bodoe/Glimt 3 : 0Tromsdalen  
08.02.2019 12:00Hammarby3 : 1Shonan Bellmare  
07.02.2019 18:30Viking2 : 3Nest Sotra  
07.02.2019 16:55Sirius0 : 1Jeonnam Dragons  
07.02.2019 15:00FK Akhmat2 : 1Wolfsberger AC  
07.02.2019 14:05Dinamo Moscow1 : 1Shonan Bellmare  
07.02.2019 13:30FC Ufa0 : 0Levski Sofia  
07.02.2019 12:00CSKA Moscow3 : 0Sogndal  
07.02.2019 11:00SKN St. Poelten2 : 0Olimpija Ljubljana  
07.02.2019 10:00FC Ufa2 : 1Young Boys II  
07.02.2019 09:00FC Yenisey Krasnoyarsk3 : 3PFC Sochi  
06.02.2019 17:00CSKA Moscow3 : 0Odds Ballklubb  
06.02.2019 16:00FC Krasnodar1 : 0Lokomotiv Moscow  
06.02.2019 15:30FC Orenburg0 : 2Shakhtyor Soligorsk  
06.02.2019 15:00Salzburg0 : 0Altach  
06.02.2019 15:00Spartak Moscow2 : 2Aktobe  
06.02.2019 15:00Krylya Sovetov Samara0 : 0Partizan Beograd  
06.02.2019 13:30Anzhi Makhachkala5 : 0Dinamo Stavropol  
05.02.2019 18:00Hobro6 : 2Thisted  
05.02.2019 15:05Spartak Moscow1 : 1Maribor  
05.02.2019 12:30Oestersunds FK0 : 0Dynamo Kyiv  
05.02.2019 10:00Rubin Kazan0 : 0Radnicki Nis  
05.02.2019 09:35Cape Town City FC1 : 3Haecken  
04.02.2019 18:10Vejgaard0 : 3Vendsyssel FF  
04.02.2019 18:00F91 Dudelange0 : 0Zenit St. Petersburg  
04.02.2019 15:00Hammarby1 : 0SKN St. Poelten  
04.02.2019 15:00Dinamo Moscow1 : 1Lokomotiv Tashkent  
04.02.2019 15:00Arsenal Tula1 : 2Zhetysu Taldykorgan  
04.02.2019 13:00AC Horsens1 : 3Silkeborg  
04.02.2019 12:30Oerebro2 : 2Pakhtakor Tashkent  
03.02.2019 19:00FC Yenisey Krasnoyarsk2 : 2Vojvodina  
03.02.2019 18:00Ranheim6 : 1Kolstad  
03.02.2019 17:30Vaalerenga0 : 2Mjoendalen  
03.02.2019 16:30Ranheim4 : 0Stjoerdals Blink  
03.02.2019 16:00FC Krasnodar2 : 0Malmoe FF  
03.02.2019 15:00BATE Borisov1 : 2Wolfsberger AC  
03.02.2019 15:00Hartberg1 : 3AFC Eskilstuna  
03.02.2019 15:00FC Orenburg3 : 1Mladost Lucani  
03.02.2019 14:00FC Nordsjaelland1 : 1Molde  
03.02.2019 14:00FC Ufa1 : 1Ararat Armenia  
03.02.2019 12:00FC Koebenhavn2 : 0New York City FC  
03.02.2019 11:00FC Krasnodar2 : 0New England Revolution  
02.02.2019 17:00CSKA Moscow3 : 3Sarpsborg 08  
02.02.2019 16:00Ural0 : 0Cukaricki  
02.02.2019 15:30Rad Beograd1 : 3Esbjerg fB  
02.02.2019 15:30Ventspils1 : 4LASK  
02.02.2019 15:00OB2 : 2Helsingborg  
02.02.2019 15:00Botev Plovdiv0 : 1Krylya Sovetov Samara  
02.02.2019 15:00GIF Sundsvall0 : 1FC Inter  
02.02.2019 14:30FC Fastav Zlin0 : 0Rubin Kazan  
02.02.2019 14:05Tromsoe3 : 2Slovan Bratislava  
02.02.2019 14:00AaB5 : 3Vejle Boldklub  
02.02.2019 14:00Shanghai SIPG FC2 : 2FC Midtjylland  
02.02.2019 14:00Lillestroem2 : 0Ljungskile  
02.02.2019 13:30Viborg3 : 2Vendsyssel FF  
02.02.2019 13:30Broendby IF3 : 1Pogon Szczecin  
02.02.2019 13:00Kalmar FF2 : 1IFK Vaernamo  
02.02.2019 13:00SoenderjyskE1 : 1Vozdovac